FamilyPoint Głogów


FamilyPoint

... wygodne zakupy

Marka FamilyPoint

I

FamilyPoint Głogów

I

Galeria

I

Kontakt

I

FamilyPoint Głogów

Home

Park Handlowy FamilyPoint Głogów
ul. Księcia Poniatowskiego 12
67-200 Głogów

Godziny otwarcia:
pon.- sob. 9.00-21.00
niedz. 10.00-20.00

Home
Kontakt do klubu Fitness:
FITARENA
tel. +48 536 275 109
Kierownik sklepu:
Martes Sport
tel. +48 797 995 658
Kierownik sklepu:
RTV Euro AGD
tel. +48 855 855 855
Kierownik sklepu:
Smyk
tel. +48 22 451 05 58

Kierownik sklepu:
FIT WAY
tel. +48 607 176 338

HomePark Handlowy FamilyPoint o powierzchni handlowej 4 600 mkw. przy ulicy Księcia Poniatowskiego to przestrzeń wygodnych zakupów dla klientów z południowej części Głogowa. Wśród najemców znajdują się takie marki jak: RTV Euro AGD, Martes Sport, SMYK, FITARENA oraz Fit Way. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Handlowego FamilyPoint w Głogowie znajduje się Media Markt, Carrefour oraz Castorama, które tworzą znaczącą aglomerację handlową w mieście. Koncepcja projektu FamilyPoint ukierunkowana jest na wygodne zakupy. Klienci mogą wejść do każdego lokalu handlowego bezpośrednio z parkingu na 175 miejsc postojowych. Jest to zgodne z filozofią powstawania Parków Handlowych FamilyPoint, które oferują klientom przyjazną, rodzinną atmosferę w połączeniu z nowoczesną architekturą, a najemcom umożliwiają najem większych powierzchni na korzystnych warunkach.

Oferta Parku Handlowego FamilyPoint w Głogowie została wzbogacona o markę Fit Way. Sklep o powierzchni 50 mkw. oferuje sprzedaż odżywek i suplementów diety oraz artykułów sportowych. Personel sklepu prowadzi także profesjonalne doradztwo w zakresie żywienia i suplementacji w sporcie. Na półkach sklepu Fit Way znajdą się m. in. takie marki jak: Iron Horse, 4+Nutrition, Allnutrition, Olimp, Trec, Biotech oraz marki z branży odzieżowej: TrecWear, Ground Game, Pitbull. Priorytetem firmy jest najwyższa jakość oferowanych produktów i wysoka satysfakcja klientów. Marka Fit Way w FamilyPoint w Głogowie uzupełniła ofertę fitness. W obiekcie od ponad pół roku z powodzeniem działa Centrum Fitness FITARENA. Na powierzchni 1 050 mkw. klienci parku mogą korzystać z porad instruktorów czy z treningów personalnych, zajęć dostosowanych do indywidualnych potrzeb i predyspozycji. Park Handlowy FamilyPoint w Głogowie wzbogacony o część rekreacyjną, a teraz także o produkty wspierające dbanie o smukłą i sportową sylwetkę, stał się miejscem, w którym mieszkańcy okolicznych osiedli mogą aktywnie spędzać wolny czas i dbać o swoje zdrowie.

Zarządcą nieruchomości handlowej w Głogowie jest spółka IMV Polska Sp. z o.o..SMYK to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dynamiczny rozwój sieci SMYK rozpoczął się w roku 2000, kiedy powołano samodzielną spółkę. Obecnie sieć sklepów SMYK obejmuje niemal 140 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy SMYK działają również w Rosji, na Ukrainie i w Rumunii. Dodatkowe informacje o sieci SMYK można znaleźć w Internecie, pod adresem: www.smykgroup.com.Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzętu do domu, pracy, sprzętu na wakacje, czy w podróż służbową, w sieci RTV Euro AGD znajdziesz coś dla siebie. Szeroki asortyment produktów RTV, AGD, sprzętu audio, IT czy akcesoriów pozwoli spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych sprzedawców, którzy pomogą Ci wybrać sprzęt najbardziej odpowiadający Twoim wymaganiom. Jeżeli potrzebujesz jeszcze większego wyboru, wejdź na euro.com.pl i zapoznaj się z zasobami największego internetowego sklepu elektronicznego w Polsce. W RTV Euro AGD możesz skorzystać nie tylko z kilku różnych rodzajów spłaty ratalnej, czy przedłużyć gwarancję na zakupione produkty, ale także zamówić dostawę do domu, instalację i podłączenie sprzętu.

Dzięki tym i wielu innym cechom sieć RTV Euro AGD jest liderem rynku RTV i AGD w Polsce. Świadczy o tym zaufanie kilkunastu milionów Klientów, którzy od lat korzystają z naszej oferty. Zostań jednym z nich!

Zapraszamy do sklepu!
Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Ozone Studio Architektoniczne z Wrocławia.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Skanska.

Home